Viko Fiyat Listesi

Fiyat Listesi indirViko Fiyat Listesi Toptan elektrik malzemeleri ve perakende elektrik malzmeleri fiyatları aşağıda mevcuttur. Dilediğiniz her hangi bir ürünün fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, dileğiniz ürünün siparişi için iletişim bilgilerimizden yararlanabilir veya Online alışveriş sitemizden online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Viko Fiyat Listesi 2023

 

VİKO ürün ailesinin en son üyelerinden Touchless Temassız Anahtar ile tanışın!

Touchless Temassız Anahtarlar, VİKO’nun imza markalarından
Karre / Meridian serilerinde... VİKO ailesinin yeni ürünü olan Touchless Temassız Anahtar, özellikle ortak alanlarda herhangi bir temasa ihtiyaç duymadan aydınlatmaları kontrol edebilme imkânı sunuyor. Temastan kaçınılan ortamlarda Touchless Temassız Anahtar ile artık gönül rahatlığıyla aydınlatmalar açılıp, kapatılabilecek.

 

Viko Fiyat Listesi PDF 2023-2

Viko 2023-2 Fiyat Listesi

 

2014 yılında gerçekleştirdiği yatırımla birlikte, sektörünün lider ve Super Brand statüsüne sahip markası VİKO’yu da bünyesinde bulunduran Panasonic Life Solutions Türkiye, 60’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile markalarını dünya pazarlarında başarıyla temsil etmekte ve Türkiye’deki sektör liderliğini sürdürmektedir