Şatış Pazarlama

Yalçın Elektrik Elektronik 

Elektrik Malzemesi satışında tanımları da sınırları da değiştiriyoruz…

Elektrik malzemelerinizi tedarik ederken hizmetin kalitesine ve hızına odaklanmak en doğal hakkınız. Elbette bunu da en uygun fiyatlarla gerçekleştirmek arzusundasınız. Elektrik sektörünün büyük bir değişim içinde olduğu günümüzde kusursuz hizmet gerçekleştirmeyi amaçlayan firmamız Yalçın Elektrik , bir ürün grubuna odaklanmak yerine çözüm ortaklarıyla birlikte en doğru hizmeti en kaliteli şekliyle yerine getirmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda elektrik sektörünün bildiği satış tanımlarını ve hizmet sınırlarını yeniden belirlemek firmamızın satış hizmetleri konusundaki en önemli amacı olacaktır.

Yalçın Elektrik , pek çok ürün grubunda güncel ihtiyaçlarınızı sizlerle beraber izleyerek zamanında temini ve teslimi ilkelerine cazip fiyatları da eklemiştir. Dolayısıyla firmamız, aynı ürün grubunda farklı markalar sunarak çok seçenekli bir ürün gamı oluşturmuş ve müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Tüm bu seçenekleri sunarken ürün niteliğinden asla taviz vermemek en önemli ilkemiz olmuştur.

Partnerlerinizi seçerken “devamlılık” ilkesinin önemi yadsınamaz. Satışını gerçekleştirdiğimiz malzemelerin teknik niteliği ve konusunda uzman ekibimizin size en önemli katkısı, işinizi bir defada eksiksiz olarak yapmanız ve böylece maliyetleriniz de arzu edilmeyen gediklerin oluşmasını engellemek olacaktır.